آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » سلامتی » سلامت جنسی » ۷ نشانه ارضا شدن زنان در رابطه جنسی

۷ نشانه ارضا شدن زنان در رابطه جنسی

۷ نشانه ارضا شدن زنان در رابطه جنسی

ارضا شدن زنان در رابطه جنسی

یکی از دغدغه های آقایان می باشد و اینکه آیا همسرشان ارضا شده است یا خیر همیشه برای آنها سوال است . اینکه مدام از خانم هایشان بپرسند : همسرم ارضا شدی ؟ اصلا جالب و خوشایند نیست .

همانطور که در مطلب قبلی در مورد راه های ارضا کردن مردان صحبت کردیم در ادامه این مطلب از مجله پزشکی و سلامت پزشک چی قصد داریم شما کاربران گرامی را با ۷ نشانه ارضا شدن خانم ها در رابطه جنسی آشنا کنیم .

ارضای جنسی 7 نشانه ارضا شدن زنان در رابطه جنسی

نشانه های ارضا شدن خانم ها

لبخند رضایت

خانم ها بعد از ارضا شدن نمیتوانند لبخند رضایت نزنند و این لبخند برای تشکر از شماست . او را ببوسید و به او ابراز احساسات کنید و بگویید دوستش دارید و عاشقش هستید . با ابراز عشق همسر شما بیشتر بیقرار رابطه جنسی با شما می شود .

چیزی که آقایان باید بدانند و به آن توجه کنند این است که خانم ها در زندگی زناشویی همسرشان را دوست دارند و به آن وفادارند اما روزهایی که به دلایلی خسته اند یا یا در عادت ماهیانه هستند بد خلق و عصبی می شوند و بهانه می گیرند حتی ممکن است به شما بی احترامی کنند . در این مواقع باید صبود باشید و او را درک کنید . بسیار مراقب آنها باشید خواسته هایتان را با زبان خوش مطرح کنید زیرا در این مواقع بیشتر از هر روز دیگری به شما نیاز دارند.

ارضای جنسی زنان 2 7 نشانه ارضا شدن زنان در رابطه جنسی

احساساتی شدن بیش از حد

در بعضی مواقع همسرتان بعد از معاشقه شروع به گریه می کند و این دلیل بر ناراحتی او نیست بلکه ارگاسم یک زن احساسات او را بیش از برانگیخته می کند درنتیجه او شروع به گریه می کند.

پس دقت کنید اگر خانمتان بعد از ارضا شدن یا ارگاسم دچار ضعف می شود یا مانند دختربچه گریه می کند نگران نباشید زیرا این علامت ارضای جنسی است و نشان می دهد احساس خیلی خوبی دارد و لذت برده است .

 

سفت شدن نوک پستانها

سفت شدن نوک پستانها به همراه چند نشانه دیگر مثل نفس نفس زدن ، بیان کلمات عاشقانه ، محبت آمیز و حتی بد و بیراه جنسی نشانه لذت برن و ارضای جنسی همسرتان است .

 

خواب آلود شدن

این مورد بیشتر در آقایان دیده می شود اما بعضی زنان هم بعد از ارضا شدن درکنار شما به خواب می روند . اگر خانمتان رویش را برگرداند و خوابید این به نشانه بی احترامی نیست . او را در آغوش بگیرید و گونه ، زیر گردن و سینه های او را ببوسید تا احساس آرامش کند .

ارضای جنسی زنان 3 7 نشانه ارضا شدن زنان در رابطه جنسی

نیاز به آغوش صمیمی

نیاز او به محکم بغل کردن و اینکه شما او را در میان بازوان خود بگیرید ممکن است نشانه ی ارضای جنسی او باشد .

حواستان باشد که که آمیزش جنسی فقط داخل و خارج کردن اندام جنسی در مهبل زن نیست ، بلکه حرفهای محبت آمیز ، جنب و جوش ، شوخی های بامزه و خنده دار در مورد عمل جنسی ، لمس و تحریک نقاط حساس به طوری که شما انرژی خودتان را حفظ کنید نیز اهمیت دارد .

 

نمی تواند در موردش حرف نزند

اگر بعد از تمام شدن رابطه جنسی همسرتان شروع به صحبت کردن درمورد آن کرد مثلا چه نفس نفس زدن حیرت انگیزی ! یا توصیف خوب بودن و دوست داشتن آلت و بدن شما . یعنی او را ارضا کرده اید و بسیار لذت برده است .

ارضای جنسی زنان 5 7 نشانه ارضا شدن زنان در رابطه جنسی

نمی تواند راه برود

بعد از ارضای جنسی او به راحتی قادر به راه رفتن نیست چون پاهایش کمی می لرزد . لرزیدن پاها نشانه ارضای جنسی و نشانه خیلی مطمئنی است که شما به عنوان یک مرد وظیفه تان را خوب انجام داده اید .

 

اختصاصی پزشک چی

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز