یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » زیبایی » انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها

انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها

انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها

اکستنشن مو

با هدف افزایش حجم و عمق موهای طبیعی به موها اضافه می شوند و انواع مختلفی دارند . معیارهای انتخاب اکستنش مو می توانند بودجه مالی ، نوع و میزان بلندی مو و نوع نیاز فردی باشند که در اینجا مجله پزشکی و سلامت پزشک چی به انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها می پردازد .

 

آیا اکستنشن مو ضرر دارد ؟

اکستنشن مو کاملا بی ضرر است و بسیاری از زنان در سراسر جهان به محصولات اکستنشن مو اعتماد کامل دارند . اصلی ترین دلیل این اعتماد توانایی اکستنشن مو برای پنهان کردن نازکی موها ، ریزش مو و طاسی می باشد . همه زنان در هر سنی می توانند اکستنشن مو را تهیه و استفاده کنند . گفتنی است که قبل از مصرف به برند و نوع این محصولات دقت شود .

بطور کلی اکستنشن های مو به دو دسته تقسیم می شوند :

انواع طبیعی و مصنوعی . انواع طبیعی که از موهای طبیعی انسان تولید می شوند و انواع مصنوعی که در کارخانه ها تهیه می شوند . هر دو دسته هم جنبه مثبت دارند و هم جنبه منفی .

 اکستنشن مو 1 انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها

اکستنشن مو کلیپسی

نکته مهم درمورد استفاده از انواع اکستنشن مو کلیپسی این است که نباید هر بار در نقاط قبلی متصل شوند چون این کار باعث کشیده شدن آنها روی پوست سر و در نهایت تضعیف موها می شود .

اکستنشن مو 2 انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها

علت های استفاده : مقرون به صرفه از نظر مالی ، درد نداشتن ، نیاز به زمان کم و ایمن بودن

طرز مواظبت : این اکستنشن ها باید گاهی شسته شوند و هر روز مورد استفاده قرار نگیرند .

اکستنشن های کلیپسی بهترین انتخاب برای افراد دارای موهای بلند هستند . اگر این اکستنشن ها به درستی به موهای کوتاه متصل نشوند درنهایت دیده خواهند شد .

اکستنشن مو با دوخت :

علت های استفاده : اکستنشن هایی که با کمک نخ مخصوص اکستنشن متصل می شوند به راحتی تا دوازده هفته دوام می آورند . این اکستنشن ها طبیعی به نظر می رسند و می توان از آنها تا یکسال استفاده کرد . در ضمن از نظر اقتصادی در دراز مدت مقرون به صرفه هستند .

اکستنشن مو 4 انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها

طرز مواظبت : در صورت استفاده از انواع با دوخت مرطوب سازی موها و استفاده از نرم کننده ها برای جلوگیری از هرگونه مشکلی ضروری است . افرادی که از این اکستنشن ها استفاده می کنند باید در استفاده از محصولات بهداشتی و آرایشی حالت دهنده مو احتیاط لازم را داشته باشند چون این کار می تواند به موهای طبیعی آنها آسیب برساند .

این اکستنشن ها برای همه موها و هر اندازه ای مناسب هستند . در حال حاضر شرکت های پیشرفته برای سازگارکردن هرچه بیشتر این اکستنشن ها با انواع مو تلاش می کنند .

 

اکستنشن مو چسبی :

علت های استفاده : داشتن عمر طولانی تر نسبت به انواع کلیپسی ، ایمن بودن و دیده نشدن بعد از متصل شدن

اکستنشن مو 3 انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها

طرز مواظبت : اگر جداسازی انواع چسبی با دقت انجام بگیرد طول عمر آنها را بیشتر می کند . استفاده از شامپو و حالت دهنده برای اکستنشن های چسبی کنار موهای طبیعی مانعی ندارد . با این حال مراجعه به سالن های آرایش معتبر برای متصل کردن یا جداکردن اکستنشن های چسبی ضروری ست .

اکستنشن های چسبی بهترین انتخاب برای افراد دارای موهای کوتاه یا متوسط هستند . مراقبت های لازم بعد از اتصال انواع چسبی استفاده از آنها را برای افراد دارای موهای بلند سخت می کند .

 

کلاه گیس :

علت های استفاده : استفاده از آنها سخت نیست و خیلی خوب به نظر می رسند . براحتی قابل استفاده و جداکردن هستند . از نظر مالی مقرون به صرفه اند .

اکستنشن مو 5 انواع اکستنشن مو و ویژگی های آنها

طرز مواظبت : کلاه گیس ها حداقل باید بعد از گذشت یک هفته شسته شوند با این حال این کار به نوع استفاده افراد نیز بستگی دارد . برای شستن کلاه گیس های طبیعی باید از شامپوها و نرم کننده های طبیعی استفاده کرد اما استفاده از ابزارهای حالت دهنده می تواند به آنها آسیب جدی برساند . کلاه گیس های مصنوعی باید با کمک آب سرد شسته شوند در غیر اینصورت تارهای مصنوعی شان ذوب می شوند .

به طور کلی کلاه گیس ها برای انواع مو ، هر اندازه ای ، هر بافتی و هر رنگی مناسب هستند .

 

اختصاصی پزشک چی

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز